ZAŘÍDÍME VÁM DOTACI NA KLÍČ

Uvažujete o instalaci tepelného čerpadla? Aktuální dotační programy vám mohou ušetřit nemalou finanční částku spojenou s vytápěním. O dotace mohou žádat vlastníci, stavebníci rodinných domů, fyzické i právnické osoby.

CHCI DOTACI

Dotace

Co můžete získat?

Jestliže si nevíte rady s vyplňováním formulářů a chcete si být opravdu jisti, že bude vaše žádost správně podána, nechejte vyřízení vaší dotace na nás. Zajistíme vám kompletní vyřízení dotace, která vám ušetří peníze i problémy s podáním žádosti a provedením veškerých následných opatření. Vše vždy s předem sjednanou cenou a termíny.

DOTAČNÍ MOŽNOSTI

Fyzické osoby

Získejte až 145 000 Kč na topnou soustavu s tepelným čerpadlem z Kotlíkových dotací nebo až 100 000 Kč z programu Zelená úsporám. Možnost získání dotačního bonusu až 20 000 Kč.

Podnikatelé

Tepelné čerpadlo je uznatelným nákladem v dotačním titulu Úspory energie z OPPIK. Získejte dotaci až ve výši 50 % uznatelných nákladů při rekonstrukci objektu k vašemu podnikání.

Bytové domy

V rámci výzvy č. 78 z IROP můžete jako družstvo nebo společenství vlastníků jednotek získat dotaci až 40 % na tepelné čerpadlo, které může být jedním z úsporných opatření.

Dotace

Jaký je postup?

1.

KONZULTACE

Najdeme pro váš záměr vhodný dotační titul.

2.

ADMINISTRACE

Zařídíme za vás veškerou administrativu.

3.

UDRŽITELNOST

Archivujeme všechny důležité dokumenty.

HORKÁ LINKA TEPELNÝCH ČERPADEL

+420 777 882 840

(Po-Pá, 7-18:00)

Nezávazná poptávka

Na Vaši poptávku odpovíme do 48 hodin !

ODESLAT
Facebook Instagram